Vampirismus, upírství a já

1. června 2012 v 22:56 | Leo
Vampirismus je magický pojem. Někdo si představí živé sexy muže, jaké výdáme v seriálech či filmech, tedy jak nám je prezentuje Hollywood. Někteří si avšak představí netvory, stvoření noci či jinak vypadající monstra.
Upíři a upírky se nacházejí i v našem reálném životě. Jsou to lidé, co žijí sami pro sebe, na nikoho se neohlížejí a jdou si za svým.
Představa býti upírem je velmi lákavá, pokud vám v životě něco schází. Volnost. Síla. Sebejistota.
Samotné predátorství je také velmi zajímavá věc. Kdo by nezatoužil svého nepřítele prostě kousnout, jemu způsobit bolest a kdo ví, co ještě a nám, kromě uspokojení touhy po odplatě, také potěšení chuťové.
Můj pohled na toto téma je kladný. Byla bych schopná uvěřit, že existují. Možná mezi námi. Možná v lesích. Každopádně si myslím, že lidé ze středověku ani Bram Stoker (Dracula) by si něco takového jen tak nevymysleli, nebýt to založené na nějaké skutečné události, či osobě, stvoření..
Ráda bych se s někým takovým setkala.. Dřívě jsem si byla jistá, že chci býti upírem, ale můj názor se zvolna mění. Možná nacházím něco nového ve svém lidském životě. Lásku.
Avšak představa naprotsté volnosti po světě, nezávislosti a samostatnosti je také velmi lákavá.
V jednom filmu jsem slyšela, že lidé vyhledávající vampirismus jsou sexuálně narušení nebo tak. Určité vzrušení v tomto tématu nemusíte ani hledat. Dívat se na takovéhle seriály nebo filmy, dává nám upíromilům stejnou dávku adrenalinu a vzrušení jako třeba sprejerům grafitty na nelegální zdi. Naše generace upíromilů je prostě svá. Věříme nadpřirozeným věcem a fascinuje nás to. Nechte nás snít a věřit, neodsuzujte nás a buďte rádi, že se vám nepodepisujem na barák či garážová vrata.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milan Milan | E-mail | 9. července 2012 v 14:27 | Reagovat

Chtělo by to další článek na přečtení 8-)  :-)  :-D

2 karel karel | 17. srpna 2012 v 11:20 | Reagovat

tak tak kazdy at s veri a dela co chce konec koncu jsme svobodni lide aspon zatim :) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama